Tüm Kategoriler

Hakkımızda

Sen burdasın Ana Sayfa > Hakkımızda

Zhuzhou Huarui Hassas Kesme Aletleri Co, Ltd

Zhuzhou Huarui Precision Cutting Tools Co., Ltd. (Stok kodu: 688059) Mart 2007'de 61.61 milyon RMB kayıtlı sermaye ile kuruldu. 

Esas olarak semente karbür uçların araştırma, geliştirme, üretim ve satışıyla uğraşan Huarui, Çin'de mükemmel bir üne sahiptir.

Huarui, semente karbür uçların Ar-Ge'sine adanmış "Bağımsız Araştırma ve Geliştirme, Sürekli Yenilik" geliştirme stratejisini desteklemektedir ve sürekli olarak genel performansın iyileştirilmesini ve üretim teknolojisinin optimizasyonunu takip etmektedir.

Huarui, çok yıllık teknolojik birikime ve vasıflı yeteneklere, gelişmiş ekipmanların tanıtılması ve özümsenmesine dayanarak, 'Alt tabaka malzemesi', 'Talaş kırıcı yapısı', 'Hassas şekillendirme' alanlarında kendi bağımsız çekirdek teknolojisini oluşturmuştur. ' ve 'Yüzey kaplama'. Üç ana ürün grubu olarak Tornalama, Frezeleme ve Delme serisini geliştirdi.

Huarui'nin temel ürünü, işleme doğruluğu, işleme verimliliği ve hizmet ömrü kesme performansı açısından önde gelen yerel düzeydedir. Avrupa, ABD, Japonya ve Kore şirketlerinin uzun süredir hakim olduğu yurt içi üst düzey pazara, özellikle rekabet avantajı elde eden freze uçları için ulaşıldı.

Huarui, Hunan Kalkınma ve Reform Komisyonu tarafından tanınan 'Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi', 'Ulusal Küçük Dev İşletme', 'Hunan Eyaleti Tanınan Kurumsal Teknoloji Merkezi' ve '100 Büyük Bilimsel ve Teknolojik Yenilik Projesi 2020 Uygulama Planı' kuruluşu olarak ödüllendirildi . 'HARDSTONE' markası, 4. Kesici Takım Kullanıcı Anketi'nde 'Müşteri Memnuniyeti Markası' seçildi ve bağımsız olarak geliştirilen FM serisi freze uçları 'Altın Kenar Ödülleri' ve 'Ringier Teknoloji İnovasyon Ödülleri'ni kazandı.

BİZİM FABRİKA

bt
bt
bt

Ekipman

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt