Tüm Kategoriler

Hakkımızda

Sen burdasın Ana Sayfa > Hakkımızda

Zhuzhou Huarui Hassas Kesici Aletler Co, Ltd

Zhuzhou Huarui Precision Cutting Tools Co., Ltd. (Stok kodu: 688059) Mart 2007'de 44.008 milyon RMB kayıtlı sermaye ile kuruldu. 

Huarui esas olarak semente karbür uçların araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır, Çin'de mükemmel bir üne sahiptir.

Huarui, semente karbür uçların Ar-Ge'sine adanmış "Bağımsız Araştırma ve Geliştirme, Sürekli Yenilik" geliştirme stratejisini destekliyor ve sürekli olarak genel performansın iyileştirilmesini ve imalat teknolojisinin optimizasyonunu sürdürüyor.

Çok yıllı teknolojik birikime ve yetenekli yeteneklere dayanarak, giriş, gelişmiş ekipmanların özümsenmesiyle birlikte Huarui, 'Alt tabaka malzemesi', 'Talaş kırıcı yapısı', 'Hassas şekillendirme alanlarında kendi bağımsız çekirdek teknolojisini oluşturdu. ' ve 'Yüzey kaplama'. Üç ana ürün grubu olarak Tornalama, Frezeleme ve Delme serisini geliştirdi.

Huarui'nin temel ürünü, işleme doğruluğu, işleme verimliliği ve hizmet ömrünün kesme performansı için önde gelen yerel düzeydedir. Uzun süredir Avrupa, ABD, Japonya ve Kore firmalarının hakim olduğu yurtiçi high-end pazarına erişim, özellikle rekabet avantajı elde eden freze ucu için.

Huarui, Hunan Kalkınma ve Reform Komisyonu tarafından tanınan 'Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi', 'Ulusal Küçük Dev İşletme', 'Hunan Eyaleti Tanınan Kurumsal Teknoloji Merkezi' ve '100 Büyük Bilimsel ve Teknolojik Yenilik Projesi 2020 Uygulama Planı' kuruluşu olarak ödüllendirildi. . 'HARDSTONE' markası, 4. Kesici Takım Kullanıcı Anketinde 'Müşteri Memnuniyeti Markası' olarak seçildi ve bağımsız olarak geliştirilen FM serisi frezeleme ucu, 'Golden Edge Awards' ve 'Ringier Technology Innovation Awards' ödüllerini kazandı.

BİZİM FABRİKA

bt
bt
bt

Equipment

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt